Wspieram
w budowaniu
wewnętrznego spokoju
finansowego

Przez wiele lat zajmowałam się wyceną nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Byłam biegłą sądową oraz prowadziłam postępowania administracyjne min. związane z ustaleniem opłaty z tytułu użytkowania wieczystego czy uzyskaniem odszkodowania za wywłaszczone nieruchomości.

Zarządzałam finansami w dwóch firmach rodzinnych, nadal zarządzam w jednej z nich. Pierwsza to szwalnia z 30 letnim doświadczeniem, zatrudniająca do 60 osób. Druga już od ćwierć wieku specjalizuje się w reklamie zewnętrznej. Przekształciłam je z jednoosobowych działalności gospodarczych w spółki z o.o. Dzięki temu szwalnię sprzedałam w ciągu trzech tygodni od podjęcia decyzji a firma reklamowa ma wyższy zysk przy tym samym poziomie przychodów. A to nie wszystkie korzyści :)

Pomagam zamienić POMYSŁ na dochodowy BIZNES

W pewnym momencie, w swoim świecie prywatnym a następnie zawodowym wybrałam ścieżkę rozwoju osobistego.

Przez 6 lat studiowałam Psychologię Zorientowaną na Proces, pracowałam tą metodą jako coach. Dodatkowo uzyskałam certyfikat coacha ACC ICF (International Coach Federation). Jestem Certyfikowanym Trenerem FRIS® – metody wspierającej rozwój osobisty poprzez poznawanie i świadome korzystanie ze swoich mocnych stron wyrażonych w Stylu Myślenia i Stylu Działania. Ukończyłam Kurs Rozwoju Odwagi #likeaPRO prowadzony przez Joannę Chmura metodą Brené Brown. Cała ta wiedza, praca nad sobą oraz praktyka coachingowa dały mi solidne podstawy do pracy z ludźmi. Pracowałam w różnych obszarach (budowanie satysfakcjonującej ścieżki zawodowej, odkrywanie i zarządzaniu swoimi umiejętnościami, tworzenie własnego work-life balance, komunikacja w zespole) ale temat, który jest mi szczególnie bliski to zarządzanie finansami. W tym obszarze przeprowadziłam wiele szkoleń, warsztatów oraz procesów coachingowych i mentoringowych.

Dzisiaj łączę to wszystko, żeby jak najlepiej wesprzeć Cię w realizacji Twojego projektu biznesowego. 

Razem ze mną możesz wiele :)

Zapraszam Cię do zapoznania się z pełną ofertą. 

Znajdziesz tam produkty płatne i darmowe. Z obszaru rozwoju osobistego, biznesowego i ... tańca.  

Pracuję indywidualnie oraz grupowo.

Umów się na konsultację - sprawdzimy czy to co oferuję jest tym, czego Ty potrzebujesz.

Konsultacje odbywają się on-line, telefonicznie lub stacjonarnie.


Napisz do mnie: kontakt@joannanogal.pl 
Albo zadzwoń: +48 601 537 345

© 2020 Joanna Nogal Realizacja: 3motion